Drzewko Niepodległości

Przed szkołą stanęła dziś wyjątkowa instalacja „Drzewko Niepodległości”, na którym zawisło 713 listków z podpisami uczniów, rodziców i pracowników.

Drzewko powstało dzięki zaangażowaniu wielu osób, którym należą się podziękowania:
  • pani Halinie Andryskowskiej-Dudek, panu Sławomirowi Malek i Marcinowi Dudek za dostarczenie drzewka
  • opiekunowi SU Wioletcie Szymonik za inspiracje
  •  panom konserwatorom: Filipowi, Mirkowi, Czesiowi, Zbyszkowi i Wojtkowi za cierpliwość i pomoc
  •  uczniom i wspierającym nauczycielom za zaangażowanie
  • dyrektorowi Waldemarowi Walkusz za wsparcie i sprzęt
  • wszystkim, którzy zaistnieli przy powstaniu tego drzewka (szczególnie uczniom, którzy mimo zakończenia lekcji byli z nami: wycinali, laminowali, wieszali, fotografowali.

O naszym drzewku można poczytać na łamach LEBORK24.INFO Drzewko w SP4 oraz obejrzeć fotorelację z jego powstawania: Biało czerwone drzewko