II Szkolny Turniej Just Dance

Dziś odbył się II Szkolny Turniej Just Dance, do którego przystąpiły chętne, zgłoszone wcześniej 3-osobowe drużyny. zabawa była wyjątkowa, a rywalizacja zacięta. Każda z drużyn zatańczyła dwukrotnie wylosowany utwór. Trzy najlepsze drużyny weszły do finału.


Zwycięzcami II Turnieju Just Dance zostali:
I miejsce 🔹 drużyna: Zuzia Zwara 5b, Ksawier Rapel 4c, Filip Kotowicz 4c
II miejsce 🔹 drużyna: Ksenia Łabacewicz 5b, Ola Kaczorowska 5b, Michał Gajdus 5b
III miejsce 🔹 drużyna: Kinga Naczk 6a, Zuzia Rogowska 6a, Sebastian Nowak 5a
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, laureaci - słodkie upominki, a zwycięzcy - piękne statuetki!Gratulujemy!
Konkurs został zrealizowany przez Wiolettę Szymonik - opiekuna Samorządu Uczniowskiego i prowadzącej przez cały rok zajęcia taneczno - ruchowe oraz, przy pomocy Amelii Częstkowskiej i Oliwii Szczutkowskiej z 7a.
Bogatą Fotorelację z Turnieju można obejrzeć na szkolnym Facebooku: II Turniej Just Dance