Waldemary na Bis

Dziś odbyło się powtórzenie naszej oskarowej gali - Waldemary na Bis - specjalnie dla rodziców naszych artystów. Goście obejrzeli filmiki z nominacji oraz podziwiali występy artystyczne z uroczystości.Wyszło cudownie, mimo że ciasno, gdyż mini gala odbyła się na naszej mini scenie w sali 13, ale mimo to wyszło pięknie. Podobało się rodzicom jak i uczniom.
Wystąpili:
  • Józek Mielewczyk 5b
  • Wiktoria Bieszk - absolwentka
  • Ksawier Rapel 5c
  • Zuzanna Rogowska 7a
  • Ksenia Łabacawicz 6c i Maks Łabacawiecz 4a
  • Ola Wodzik i Maja Gidlewska 4a
  • grupa taneczna Just Dance 
  • nad całością czuwały dziewczęta z 8a: Ola Gruba, Patrycja Madej, Oliwia Szczutkowska i Amelia Częstkowska.
  • uroczystość przygotowała Wioletta Szymonik.

Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie! Brawo nasi artyści!
Fotorelacja z wieczoru na stronie SU: Waldemary na Bis