Nauczanie zdalne przedłużone

W związku z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA EDUKACJI I NAUKI) z dnia 9 kwietnia 2021 r. przedłuża się zdalne nauczanie we wszystkich klasach oraz oddziałach przedszkolnych na okres od dnia 12 kwietnia do 18 kwietnia.
Więcej informacji na stronie Komunikat MEiN

Życzenia...

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy
życzymy zdrowia, pogody ducha i wzajemnej życzliwości.
Niech te Święta Wielkanocne będą dla Państwa
źródłem siły, radości, nadziei i optymizmu
na każdy kolejny dzień.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy
Szkoły Podstawowej nr 4 w Lęborku

Komunikat

Od 22 marca do 11 kwietnia br. uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych: sportowych, mistrzostwa sportowego, szkół z oddziałami sportowymi i oddziałami mistrzostwa sportowego będą uczyli się zdalnie. Zmiany te wynikają ze znaczącego wzrostu liczby zachorowań na COVID-19. Na dotychczasowych zasadach, przy zachowaniu reżimu sanitarnego, będą funkcjonowały placówki wychowania przedszkolnego.

Dodatkowo szkoły będą miały obowiązek zorganizować opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły dla dzieci z klas I-III, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne związane ze zwalczaniem COVID-19.
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z komunikatem MEiN https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/wracamy-czasowo-do-nauki-zdalnej-w-szkolach w którym są przedstawione najważniejsze zmiany w organizacji pracy szkół i placówek oświatowych do 11 kwietnia br.

Próbne egzaminy

Jutro rozpoczynają się próbne egzaminy i zostaną przeprowadzone zgodnie z poniższym harmonogramem:
- 17 marca (środa), godz. 9:00 - język polski,
- 18 marca (czwartek), godz. 9:00 - matematyka,
- 19 marca (piątek), godz. 9:00 - języki obce nowożytne.

Życzymy powodzenia!

Więcej o egzaminach Informacje MEN

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Dla wszystkich Pań składamy dziś życzenia :)

Nabory na rok szkolny 2021/2022

Poniżej przedstawiamy nabór na rok szkolny 2021/2022
do lęborskich przedszkoli i szkół.

ZASADY OGÓLNE NABORU:

NABORY NA ROK SZKOLNY 2021/2022:

ROZPORZĄDZENIE BURMISTRZA MIASTA LĘBORK:

Dodatkowe informacje można znaleźć

Pasowanie na czytelnika

Z wielką radością informujemy, że w tym tygodniu Uczniowie klas pierwszych wypożyczyli już swoją pierwszą książkę z biblioteki szkolnej i tym samym stali się jej pełnoprawnymi czytelnikami.

Dodatkowo otrzymali pamiątkowe przypinki "Już czytam!" oraz Wyprawkę Czytelniczą dla Pierwszoklasisty w ramach kampanii społecznej @malaksiazkawielkiczlowiek realizowanej przez Instytut Książki oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Dumni uczniowie klasy 1b

Co wiem o Patronce naszej biblioteki?

Znamy już wyniki szkolnego konkursu czytelniczego  "Co wiem o Patronce naszej biblioteki?". Konkurs został przygotowany przez nauczyciela biblioteki Ewę Lendzion i był przeznaczony dla uczniów z klas młodszych.

Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy!
Jednocześnie przypominamy, że w razie wszelkich pytań dotyczących księgozbioru oraz spraw uczniowsko-czytelniczych można pisać na adres bibliotekasp4wleborku@gmail.com

A to już laureatka konkursu - Paulina Drzewiecka z klasy 3b.

Gratulujemy raz jeszcze!