Wiwat Maj!

Dziś zostaliśmy zaproszeni na wyjątkową lekcję patriotyczną „Wolność, Naród, Ojczyzna”.
Ten wyjątkowy apel z okazji 3 Maja został przygotowany przez klasy szóste przy współpracy z uczniami klasy 1a i 2a pod kierunkiem wychowawców: Agnieszki Gwazdacz, Romana Klassy, Doroty Rybaczek i Sylwii Formella.

Dziękujemy wszystkim. Było pięknie! Więcej zdjęć na szkolnym Facebooku: Wiwat Maj!

Poczuwając się do patriotycznego obowiązku wzięliśmy również udział w miejskich obchodach 233. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja,  zorganizowanych przez UM w Lęborku.
Naszą szkołę godnie reprezentował poczet sztandarowy: Franciszek Rychert, Patrycja Romaszko i Emilia Tarasiewicz, natomiast Aleksandra Wodzik wraz z opiekunami złożyli pod Obeliskiem Niepodległości wiązankę kwiatów.

Uczciliśmy również Dzień Flagi i 2 maja cała szkolna społeczność pamiętała o wywieszeniu biało czerwonej flagi. Zdjęcia ze strony naszego SU: Dzień Flagi