Moja Ojczyzna Niepodległa - wyniki konkursu

Dziś odbyło podsumowanie międzyszkolnego konkursu plastycznego „Moja Ojczyzna Niepodległa”. Wśród laureatów są nasi uczniowie.
Na konkurs nadesłane zostały 82 prace z 5 placówek oświatowych – Szkoły Podstawowej Michałkowo w Mostach, Szkoły Podstawowej nr 4, Szkoły Podstawowej nr 5, Szkoły Podstawowej nr 7 i Młodzieżowego Domu Kultury.
Komisja w składzie: Ewa Lendzion, Donata Podlewska i Halina Andryskowska - Dudek, dokonała analizy prac konkursowych zgodnie z przyjętymi w regulaminie kryteriami i przyznała w każdej grupie wiekowej. nagrodę i 3 wyróżnienia. Ponad to rozstrzygnięty został konkurs szkolny dla klas 1-3.
Laureaci konkursu:
I grupa wiekowa kl. IV – VI Szkoły Podstawowe - RYSUNEK :
Paulina Chrustowska – NAGRODA
Agata Fila – WYRÓŻNIENIE
Oliwia Pawełek – WYRÓŻNIENIE
Ksawier Rapel - WYRÓŻNIENIE
II grupa wiekowa kl. VII – VIII Szkoła Podstawowa i III Gimnazjum – PLAKAT:
Kacper Krasoń – NAGRODA
Natalia Kulesza – WYRÓŻNIENIE
Jakub Smolik – WYRÓŻNIENIE
Adrian Patocki - WYRÓŻNIENIE
Klasy 1-3:
Nikola Stawińska – NAGRODA
Alisa Morskaya – WYRÓŻNIENIE
Aleksandra Bońkowska – WYRÓŻNIENIE
Gratulujemy.
Więcej zdjęć na szkolnym Facebooku: Wyniki konkursu