Wiecznie Żywi Ludzie Kultury

Dziś po raz drugi odbyły się wyjątkowe wspominki „Wiecznie żywi ludzie kultury”. Pomysłodawczynią wieczorku jest Lucyna Siedlik, która wraz z mężem Wojciechem Siedlik i Leszkiem Weberem, wystąpiła także na scenie. Przypomniano twórczość: Wandy Wiłkomirskiej, Zbigniewa Łapińskiego, Barbary Wachowicz, Leszka Moczulskiego, Arethy Franklin, Charlsa Anzavoura i Zygfryda Klimka.
Na naszej malutkiej scenie wystąpił też chór Belferek oraz Andrzej Dąbek, który wspominał swojego przyjaciela Zygfryda Klimka.
Nad całością: oprawą muzyczną, prezentacjami, światłem, poczęstunkiem,  czuwał Samorząd Uczniowski i Wioletta Szymonik.
Dziękujemy wszystkim za wspólny wieczór i zapraszamy, mamy nadzieję, za rok.
Więcej zdjęć: Wiecznie żywi....
Ukazał się także artykuł na łamach LEBORK24.INFO, który można przeczytać tu: Artykuł prasowy LEBORK24.INFO