Zdrowe odżywianie na telebimie

Od dziś na naszym szkolnym telebimie będą pojawiać się nowe zestawy slajdów poświęcone tematyce zdrowego odżywiania.


Po dodaniu fiszki, na ekranie każdego dnia będzie pojawiać się nowa informacja dotycząca m.in. pozytywnych nawyków żywieniowych, szkodliwości niektórych produktów itp.


Autorem porad jest Piotr Szpunar - psychoterapeuta, psychodietetyk, doradca i coach dietetyczny.
Od 2014 r.prowadzi gabinet psychodietetyki i psychoterapii. Pracuje z pacjentami indywidualnie, w grupach terapeutycznych i szkoleniowych. Są to najczęściej osoby, które próbują zredukować masę ciała. Mają za sobą wiele nieudanych prób lub po krótkim okresie sukcesu wracają do starych nawyków. Z pomocy korzystają również osoby z zaburzeniami odżywiania typu anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się.
Zapraszamy się śledzenia pokazu na szkolnych korytarzach.