Szanowni Państwo, drodzy Rodzice i Uczniowie

Pragnę poinformować wszystkich o zakończeniu strajku nauczycielskiego z dniem 27.04.2019 r. Gorąco przepraszam za wszelkie trudności wynikające z prowadzenia akcji protestacyjnej.

Dziękuję rodzicom, uczniom za wyrozumiałość i wsparcie, jakie w tym okresie od Was otrzymaliśmy.

Cieszę się, że razem wspólnie przeprowadziliśmy egzamin gimnazjalny i ósmych klas Szkoły Podstawowej. Dziękuję wszystkim nauczycielom, którzy te egzaminy przeprowadzili oraz pracownikom szkoły, którzy je przygotowywali.

Mam nadzieję, że 6 maja, kiedy to wrócimy do pracy, zrobimy wszystko, by życie szkolne powróciło do dawnego porządku.
Życzę wszystkim udanego weekendu i dobrego wypoczynku po tym tak trudnym i stresującym okresie.

Gorąco wszystkich pozdrawiam.