Piknik HAPPY DAY

W dniu dzisiejszym odbył się piknik sportowo - rekreacyjny "Happy Day", przygotowany z okazji jutrzejszego Dnia Dziecka. W zabawie wzięli udział uczniowie ze wszystkich klas - od zerówki do gimnazjum. Klasowe reprezentacje rywalizowały w 5 konkurencjach sportowych oraz kalamburach. W grupie starszej przerwano niestety ostatnią konkurencję i nie zakończono sztafety. Zdobyte punty zostały dodane i tak uzyskano następujące wyniki:
Klasy młodsze:
 • klasa 4a - 11pkt
 • klasa 4b - 15pkt
 • klasa 4c - 12pkt
 • klasa 5a - 15pkt
 • klasa 5b - 10pkt
 • klasa 5c - 10 pkt
 • klasa 6a - 13pkt
 • klasa 6b - 16pkt
Klasy starsze:
 • klasa 7a - 8pkt
 • klasa 7b - 11pkt
 • klasa 8a - 10pkt
 • klasa 8b - 13 pkt
 • klasa 3a G - 15pkt
 • klasa 3c G - 6pkt

Bogata fotorelacja z pikniku na naszym szkolnym Facebooku: Happy Day