Tu wszędzie Polska!

Konkurs recytatorsko – plastyczny "Tu wszędzie Polska!"

Zapraszamy szkoły podstawowe z powiatu lęborskiego na nasz konkurs, który odbędzie się dnia 14 listopada 2019r. o godzinie 14.00 w Szkole Podstawowej nr 4 w Lęborku, w sali nr 12.

Ma on na celu:
                   rozwijanie zdolności artystycznych, zarówno recytatorskich, jak i plastycznych
                   przybliżanie piękna polskiej poezji patriotycznej
                   upamiętnienie listopadowej rocznicy odzyskania niepodległości
                   spotkanie integrujące szkoły podstawowe z najbliższej okolicy.

Będzie nam bardzo miło gościć uczniów i ich opiekunów w naszej placówce. Zapraszamy maksymalnie dwie osoby z klas 4-8, które zaprezentują wiersze/prozę polskich autorów, sławiące piękno i wyjątkowość naszej Ojczyzny (1 dłuższy lub 2 krótsze utwory, całość do 5 minut).
Konkurs odbędzie się w miłej atmosferze naszej nastrojowej sali, przy filiżance herbaty/kawy.
         Prosimy również o przesyłanie prac plastycznych, w ilości do  5  sztuk wykonanych techniką dowolną (podpisane z tyłu, plus klasa i nazwa szkoły, opiekuna).
Zgłoszenia przyjmuje sekretariat szkoły (adres mailowy i nr telefonu wyżej). Prosimy podać imię i nazwisko ucznia, klasę i szkołę, imię i nazwisko opiekuna, tytuły utworów. Prace plastyczne nie muszą być autorstwa recytatorów, to dwa odrębne konkursy! ;)

Na zgłoszenia czekamy do dnia 08.11.2019

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!