Nagroda Starosty Lęborskiego

Mamy to! Marta Lechończak na dzisiejszym Festiwalu Twórczości „Odkrywamy nasze talenty” otrzymała NAGRODĘ STAROSTY LĘBORSKIEGO”


Dzień 3 grudnia jest corocznie obchodzony jako Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych został on ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych w 1992 r. Tego też dnia odbył się w Lęborku Festiwal Twórczości Osób Niepełnosprawnych "Odkrywamy nasze talenty". Organizatorem był Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lęborku oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Otwarte Drzwi.

Na scenie wystąpiło wielu artystów z Gdyni, Wejherowa, Słupska, Cewic , Lęborka w różnych kategoriach : piosenka, taniec, recytacja. Liczna widownia gorąco oklaskiwała występy, a jury przyznało nagrody. Nasza uczennica Marta Lechończak z klasy 4a zdobyła główną nagrodę! Brawo gratulujemy!