Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

W tym roku nie było uroczystego zakończenia roku, jak w większości polskich szkół. 
Wszyscy spotykali się w małych grupach wyłącznie po odbiór świadectwa. Wyjątek stanowili uczniowie klas ósmych, którym wychowawczynie: Magdalena Zielkowska i Dorota Rusak zorganizowały pożegnanie na sali gimnastycznej. 
W nietypowych warunkach, w wyjątkowym klimacie, w smutnych nastrojach przy zachowaniu odpowiednich odległości pożegnaliśmy dziś naszych Ósmoklasistów. 


W czasie tej skromnej uroczystości z uczniami pożegnała się dyrekcja szkoły, a Laura Terman z klasy 7b w imieniu klas młodszych i Samorządu Uczniowskiego życzyła im powodzenia prezentując przygotowaną krótką prezentację ze zgromadzonych zdjęć sprzed lat. W imieniu Rady Rodziców pani Joanna Młyńska wręczyła uczniom małe upominki, a wychowawczynie zaprezentowały przepiękne życzenia w postaci pokazu multimedialnego.


Absolwenci! Trzymajcie się i powodzenia!Więcej zdjęć na szkolnym Facebooku: Pożegnanie klas 8