Najpiękniejsza Szopka wybrana!

W okresie przedświątecznym odbywał się Szkolny Konkurs na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową. Skierowany był do uczniów naszej szkoły, których zadaniem było przygotowanie wspólnie z członkami rodziny i udokumentowanie procesu tworzenia. Organizatorem konkursu była Aldona Wrońska przy współudziale Samorządu Uczniowskiego.

Po długich obradach jury w składzie: Aldona Wrońska, Jadwiga Nadworska i Wioletta Szymonik przyznało następujące miejsca. Trzeba zaznaczyć, że wszystkie prace zasługują na wyróżnienie i pochwałę. Są piękne!

I miejsce - Juliusza Matylda i Michał Grudzina

II miejsce i tą samą ilość punktów zdobyły prace:

Wiktora Życińskiego

Mateusza Dudek i Szymona Malek

Agaty Kulaszewicz

Kseni i Maksima Łabacewicz

Jakuba i Łukasza Cholcha

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom. Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się tuż po powrocie do szkoły.

W tym samym czasie na stronie Samorządu Uczniowskiego odbywało się internetowe głosowanie na Najpiękniejszą Szopkę. I tu nasi znajomi i przyjaciele zagłosowali następująco:

Samorząd również przygotował dyplomy i upominki, które zostaną wręczone na uroczystym podsumowaniu w szkole.

Wszystkie prace i ich twórców można obejrzeć na szkolnym Facebooku: Konkurs Szopka Bożonarodzeniowa