Co w kieszeni to i w głowie - laureaci konkursu

W dniu 9 czerwca w Wieży Ciśnień odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników konkursu online „Co w kieszeni to i w głowie”, zorganizowanego przez Muzeum w Lęborku.


Celem konkursu była popularyzacja wiedzy o lokalnym dziedzictwie kulturowym wśród dzieci i młodzieży szkół podstawowych w powiecie lęborskim. Konkurs miał także promować nową mobilną aplikacje „Muzeum w kieszeni”, która powstała w ramach projektu Mus.Net, program Kreatywna Europa.
Konkurs przeznaczony był dla dzieci ze szkół podstawowych Powiatu Lęborskiego w dwóch kategoriach wiekowych. Nagrody oraz dyplomy wręczyli Dyrektor Muzeum w Lęborku Mariola Pruska, Burmistrz Miasta Lęborka Witold Namyślak oraz sekretarz miasta Lęborka Marian Kurzydło.

Kilka zdjęć z dzisiejszego rozstrzygnięcia konkursu "Co w kieszeni to i w głowie".
Wśród laureatów nasi uczniowie:
I  miejsce - Zosia Kulig 4a
II  miejsce Mateusz Paprocki 4b


Dyplomy za udział otrzymali również: Filip Gliszczyński 4b i Oliwia Wilczewska 5a. Gratulujemy!


Więcej zdjęć na naszym Facebooku: Co w kieszeni to i w głowie