Pierwszy rajd rowerowy

Pierwsze kilometry za Nimi (dokładnie 25)! Jesienny sezon rowerowy można uznać za rozpoczęty
Relacja Donaty Skorupińskiej:
„Do naszego grona dołączyło kilkoro uczniów. Z czego bardzo się cieszymy.
Humory dopisały, ognisko zapłonęło a w Wilkowie znów znaleźliśmy psiego przyjaciela. Wygląda na to, że 'wilkowskie' pieski Nas kochają. Tym razem widząc dużą grupę dzieci pies pasterski przeskoczył płot i ruszył z Nami do Obliwic. Biegł równo z naszymi rowerami i za nic nie chciał wracać do domu. Pamiętając przygodę sprzed dwóch lat wiedzieliśmy, że musimy poszukać jego właściciela i odprowadzić go do domu. Inaczej się będzie towarzyszył Nam do Lęborka i zgubi drogę powrotna. I tak też zrobiliśmy.
Przygody to specjalność naszej grupy rowerowej.”
Brawo Wy!

 Fotorelacje z rajdów można obejrzeć na naszym szkolnym Facebooku: Rowerowe wyprawy

Organizatorzy: pani Donata i pan Romek zapraszają już na kolejny rajd: