Dzień Edukacji Narodowej

Dzisiejszy apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej - koncert „Od nas dla Was” - był wyjątkowy pod wieloma względami:
- odbył się i to ważne, po przerwie spowodowanej covidem;
- był prowadzony w dwóch językach: polskim przez Franciszka Rychert z 7a i ukraińskim przez Karynę Avezową z 8a, aby naszym nowo przybyłym uczniom z Ukrainy i Białorusi było raźniej i mniej obco w nieznanym kraju i nowej szkole;
- uczniowie korzystali z iPadów, na których mieli scenariusz, kolejność występie i swoje kwestie;
- w czasie uroczystości dyrektor szkoły pan Waldemar Walkusz wręczył Nagrody Dyrektora za osiągnięcia w dziedzinie nauki i sztuki zdobyte w ubiegłym roku szkolnym dla:
- Lilianny Kwapińskiej z 6a
- Agaty Kulaszewicz z 8c
- Juliusza Grudziny z 8a
- i Józefa Mielewczyka z 8b;

- w koncercie uczestniczyli przedstawiciele każdej z klas! Wśród artystów znaleźli się również uczniowie z Ukrainy. Wszyscy stanęli na wysokości zadania.

Całość przygotował i czuwał nad przebiegiem koncertu nasz Samorząd Uczniowski pod czujnym okiem opiekunów Wioletty Szymonik i Beaty Frączek.

Dziękujemy za zaangażowanie, przygotowanie uczniów, udział i cudowne chwile, pełne uśmiechu i wzruszeń, których nam dostarczyliście.

Miło było widzieć wśród zgromadzonych gości rodziców i absolwentów.
Bogata fotorelacja z uroczystości na naszym szkolnym Facebooku: Od nas dla Was