Witaj szkoło

Dziś o godz. 9.00 na boisku szkolnym rozpoczęła się inauguracja nowego roku szkolnego 2023/2024 dla wszystkich klas Szkoły Podstawowej nr 4 im. Tadeusza Kościuszki w Lęborku.


 Po odśpiewaniu hymnu Dyrektor szkoły pan Waldemar Walkusz powitał nauczycieli, uczniów i rodziców. Przedstawił nowych członków Rady Pedagogicznej i wychowawców. Szczególnie gorąco zostali przywitani najmłodsi uczniowie klas pierwszych i zeróweczki.
W uroczystości wzięła również udział wiceburmistrz miasta Lęborka pani Teresa Ossowska - Szara, absolwentka Czwóreczki, która z radością ponownie przekroczyła mury naszej szkoły i w imieniu burmistrza i swoim życzyła wszystkim zebranym samym sukcesów w nowym, rozpoczynającym się roku szkolnym. Powodzenia i do zobaczenia jutro!
Fotorelacja z uroczystości: Rozpoczęcie nowego roku szkolnego