Turniej unihokeja

W dniu 30.10.23 do kolejnych zmagań sportowych przystąpili uczniowie klas VII - VIII. W Szkole Podstawowej nr 5 odbył się turniej unihokeja dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do rywalizacji, oprócz naszych reprezentacji, przystąpiły również zespoły z SP 3 oraz SP 5.

Po całkiem poprawnej grze i dużym zaangażowaniu naszej młodzieży udało nam się wywalczyć II miejsce (dziewczęta) oraz III miejsce (chłopcy).
Skład drużyn:
Emilka Tarasiewicz - nasz król strzelców, Masza Zolotayko, Laura Broda, Ola Bońkowska, Ola Wodzik, Natasza Pałubicka, Martyna Toczek, Nikola Lewandowska oraz Kinga Herta - Kierznikiewicz
Maks Łabacewicz, Szymon Cydzik, Kamil Lewiński, Michał Moczyło, Dawid Jóskowski, Brajan Kasina, Maks Kotłowski, Fabian Napieraj, Mateusz Tkaczenko, Olek Sakwiński.

Więcej zdjęć na szkolnym Facebooku: Turniej unihokeja