Projekt pocztówka

Dziś w Smoczej Jamie w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się wyjątkowo bajkowe podsumowanie konkursu plastycznego „Projekt pocztówka”, które rozpoczęło się przedstawieniem Studia Teatralnego KRAK-ART-BIS z Rudy Śląskiej.


Na konkurs wpłynęło 244 projektów z całego powiatu. Jury wybrało 35 laureatów w trzech różnych kategoriach wiekowych, wśród nich znalazły się dzieła uczennic klasy 6a:
 I miejsce - Nikola Kaczmarek!
 Wyróżnienia: Hanna Bloch, Nikola Dobosz i Wiktoria Naumienko!Dziewczyny otrzymały dyplomy, nagrody książkowe oraz wydrukowane pocztówki zaprojektowane przez nagrodzonych artystów. Wśród nich oczywiście kartka Nikoli. Brawo!
Gratulujemy uczennicom i opiekunowi - Wioletcie Szymonik

Więcej o konkursie na szkolnym Facebooku: Projekt pocztówka i stronie biblioteki: Wyniki konkursuNagrodzona pocztówka