#GaszynChallenge

Zostaliśmy nominowani przez SP 8 w Lęborku do wykonania zadania, w którym uczestniczy cała Polska.

Wyzwanie oczywiście przyjęliśmy i wykonaliśmy.

Dziś w godzinach porannych zebraliśmy chętnych uczniów na szkolnym boisku. Najliczniej przybyła sportowa klasa 6a z wychowawczynią Haliną Andryskowską - Dudek oraz w komplecie stawił się szkolny Samorząd Uczniowski z opiekunkami: Wiolettą Szymonik i Beatą Frączek. Nad poprawnością akcji czuwała Katarzyna Klasa - nauczyciel wych. fizycznego.

Zadanie było wyjątkowo proste: wykonujemy 10 pompek lub przysiadów, nagrywamy film i umieszczamy go w Internecie. Jeśli nominowani nie wykonają zadania, wpłacają 10zł, jeżeli wykonają 5zł - na konto akcji Siepomaga. My oczywiście podołaliśmy zadaniu, ale mimo to przelaliśmy na konto fundacji 100zł.

💙 Do wykonania zadania nominujemy kolejne placówki: Szkołę Podstawową nr 5, Szkołę Podstawową nr 7 oraz Akademię Piłkarską DIEGO Lębork.
Powodzenia 💙!

Więcej zdjęć z akcji na Facebooku Samorządu Uczniowskiego https://www.facebook.com/pg/samorzad.uczniowski.543/photos/?tab=album&album_id=2020945198030078