Na sołeckiej gościnie


I kolejna relacja Donaty Skorupińskiej z rowerowej wyprawy: 
Pogoda tym razem była dla nas łaskawsza, a to już połowa sukcesu J Kierunek obrany: Krępa Kaszubska, Gęś i Redkowice. 


Pierwszy postój na drugie śniadanie zrobiliśmy w Krępie Kaszubskiej na zaproszenie p. Agnieszki Pietrzyk – sekretarza i p. Aleksandry Majchrzak – sołtys. W miłej atmosferze przy herbatce dowiedzieliśmy się czym zajmuje się sołtys i rada sołecka, jakie ciekawe miejsca można zobaczyć w okolicy. Dostaliśmy też wpisy do naszych książeczek kolarskich PTTK.


Stamtąd ruszyłyśmy w stronę Gęsi do miejsce pamięci obozu ewakuacyjnego KL Stutthof. Później  Redkowice i prezent od właściciela sklepu – lizaki dla całej naszej ekipy J Potem już z tylko górki… do Lęborka. I niby nic, niby blisko a 38 km przejechane J Brawo My!!!

Więcej zdjęć: Rowerowe wyprawy