Kolejna wyprawa rowerowa

Wczoraj odbył się kolejny rajd rowerowy. 


Relacja: Roman Klassa
Piątkowa aura nie nastrajała optymistycznie, wzmagający się wiatr, zimno, ciągłe opady a tu w sobotę taka pogodowa niespodzianka... Zbiórka pod dworcem, załadunek rowerów.... Tak, tak dobrze czytacie, ponieważ dzięki uprzejmości p. Kiśluka i Kraczyka z LOT-u nasze rowery pojechały samochodem do Potęgowa skąd rozpoczęła się nasza kolejna rowerowa wyprawa.Pod GOK-iem w Potęgowie szybko ustalamy szczegóły trasy i jedziemy....Szybko mijamy poszczególne miejscowości - Głuszyno, Poganice, Łupawę, Runowo. Jedziemy oczywiście mało uczęszczanymi drogami i ścieżkami leśnymi co sprawia, że trasa jest nie tylko bezpieczna ale i atrakcyjna. Po drodze zbieramy pieczątki do naszych książeczek - możemy już sobie dopisać kolejne 10 pkt do kolejnej odznaki turystyki rowerowej. W Runowie, gdzie spędziliśmy dłuższą chwilę piekąc kiełbaski i racząc się gorącą herbatką i kawusią mogłem wypróbować swój nowy nabytek/jedno ze zdjęć poniżej/ i mówię Wam, że jest super. Do następnego. Szczególne podziękowania dla Pana Daniela i Pana Grzegorza za wsparcie na trasie.
Przypominamy, że na naszej stronie można obejrzeć bogatą fotogalerię z rajdów: 
Rowerowe wyprawy 
W imieniu organizatorów: Donaty Skorupińskiej i Romana Klassy zapraszamy już na kolejny wyjazd :)