WOŚP - 28 finał

Oczywiście i w tym roku wzięliśmy aktywny udział w 28 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Niestety w powodu utrudnionej formie rejestracji wolontariuszy  - mieliśmy tylko trzech uczniów kwestujących do puszek, którym udał o się zebrać ponad 700zł. Za to na scenie jak zawsze zaprezentowaliśmy się super.

Brawo ❤️! Nasza grupa taneczna przedstawiła dwa układy taneczne, które zatańczyli: Pola, Zuzia Z., Michalina, Ksawier, Ksenia, Maks, Ola W., Oliwia, Zuzia M., Ela, Paula, Asia, Staś, Roksana, Paulina, Natalia, Ola G., Amelia, Kinga, Zuzia R., Karolina i Weronika. Dwukrotnie zaśpiewał Ksawier Rapel ❤️ Występy przygotowane pod kierunkiem Wioletty Szymonik.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.
Zdjęcia z tego wydarzenia dostępne na stronie Samorządu Uczniowskiego: WOŚP 2020