Żyj zdrowo na sportowo

Dzisiaj w naszej szkole Piknik "Żyj zdrowo na sportowo".


Jak zdrowo to sport i zdrowe jedzonko. A tego u Nas dziś nie zabrakło!!!
Zawody sportowe dla klas 1-8, zdrowe przekąski (koktajl owocowy, galaretki z owocami, owoce... pyszności), piramida żywienia, odgadywanie smaków czy projektowanie plakatów prozdrowotnych oraz stop e-papierosom, energetykom! 
Zabawy i edukacja "na wesoło"... wielkie banki, zjeżdżalnia, Just dance na żywo...


Dzięki wsparciu @MPWiK w Lęborku Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji mieliśmy "źródełko " z wodą na boisku i gadżety dla sportowców. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowania imprezy: rodzicom, uczniom, nauczycielom, pracownikom i dyrekcji SP 4!
To był udany dzień!


Bardzo bogata fotorelacja z imprezy oczywiście na szkolnym Facebooku: Piknik szkolny