Mają Talent!

W piątek, 7 czerwca odbyła się kolejna edycja szkolnego pokazu talentów Mamy Talent.
 

Na scenie w świetlicy małej Czwóreczki wystąpiło aż 30 artystów z klas 1-8. Wśród nich tancerze, śpiewacy, raperzy, instrumentaliści, recytatorka, stand upper i magik!

Jury w składzie: Waldemar Walkusz, Katarzyna Klasa, Zuzanna Młynek i Ksawier Rapel przyznali 3 nagrody główne i równorzędne wyróżnienia:
NAGRODY:
- Kornelia Ludwichowska - taniec na rolkach 
- Agata Brzózka 1b - recytacja
- Maria Płotka 4a - taniec
- Wiktoria Engel, Kaja Frankiewicz i Zuzia Serlikowska 4b - taniec
- Alicja Główczewska 1a - gra na flecie
- Zuzanna Orzechowska 1b - taniec
- Oliwia Wilczewska 8a - taniec
- Julka Waczkowska, Sandra Cyrna 6a - taniec
- Kacper Biernat 5a - śpiew
 



WYRÓŻNIENIA:
- Dominik Jedlikowski 3b - stand up
- Maja Kwiatkowska i Nadia Stępień 2a - taniec
- Vanessa Herta i Anastazja Szewczenko 4a - taniec
- Vanessa Niewola 1b - taniec
- Natalia Berlińska - śpiew
- Dawid Biernat 7a - śpiew
- Hania Płońska, Ola Lizurej i Wiktor Sandomierski 4a - taniec/inscenizacja
- Lilianna Pączek 3b - taniec
- Filip Garstecki 4a - magia
- Igor Sekreta 5b - rap.
 
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.
Publiczność również głosowała i przyznała swoją nagrodę dla Kai, Wiki i Zuzi z 4b.
Bogata fotorelacja z Pokazu Talentów na Facebooku SU: Mamy Talent!  


Ceremonię poprowadzili: Emilia Tarasiewicz i Franek Rychert z 8a.
Za muzykę i oświetlenie odpowiedzialni byli DJ Gliszcz - Filip Gliszczyński i Mati Paprocki z 7b
Hostessy: Lilianna Kwapińska i Zonia Kulig z 7a oraz Nadia. Media: Hania Bloch 6a z Czwórki NEWS
Pomysł i organizacja: Wioletta Walkusz z ogromną pomocą Franka Rychert i Patrycji Romaszko z 8a.
Fundatorzy nagród: Samorząd Uczniowdki, Rada Rodziców i dyrektor Waldemar Walkusz.
Dziękujemy i zapraszamy za rok!

Czysty las wokół nas

Wczoraj uczestniczyliśmy w uroczystym rozstrzygnięciu konkursu plastycznego „Czysty las wokół nas”.
Wydarzenie było elementem Lęborskich Dni Techniki dla Juniora „Młody Technik”.
Na konkurs przygotowany przez Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Lęborku wpłynęło łącznie 190 prac wykonanych przez dzieci i młodzież z lęborskich placówek oświatowych.


Wśród laureatów nasi uczniowie:
Kategoria I (klasy I-III)
II miejsce Anastazja Toruńczak
Wyróżnienie:
Maja Kwiatkowska, klasa II a
Natalia Berlińska, klasa II b
Kategoria II (klasy IV-VIII)
Wyróżnienia:
Amelia Bońkowska, klasa VI b
Maksymilian Kotłowski, klasa VII a.
Gratulujemy artystom i opiekunom.