The Voice of Czwórka

Dziś odbył się szkolny konkurs "The Voice of Czwórka". Była to już trzecia edycja konkursu, do którego zgłosiło swój udział 26 uczniów z klas 4-8 i gimnazjalnych.


Konkurs oceniało 4-osobowe jury w składzie: dyrektor szkoły pan Waldemar Walkusz, śpiewający geograf pan Roman Klassa oraz laureaci poprzednich edycji, nasi absolwenci Wiktora Bieszk i Michał Woźniak.


Laureatami III edycji The Voice of Czwórka zostali:

Ksawier Rapel 4c

Józef Mielewczyk 4b

Michalina Reszke i Wiktoria Czaja 5c

Natalia Betscher 6a

Zuzanna Rogowska 6a
Jury wręczyło także dyplomy za udział i drobne upominki uczniom, którym troszkę mniej się poszczęściło, lub też po prostu dopadła ich trema. Brawa dla wszystkich za odwagę wystąpienia przed innymi na naszej szkolnej scenie.


Więcej zdjęć w galerii szkolnego Facebooka: The Voice of Czwórka