Pasowanie Pierwszaków

Dziś w małej Czwóreczce odbyła się wyjątkowa uroczystość - Pasowanie pierwszaczków na ucznia Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Tadeusza Kościuszki w Lęborku.
Uroczystość rozpoczęła część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy 1a i 1b oraz wychowawczynie: Mariolę Wacnik i Dorotę Rybaczek.
Pasowanie poprowadziły: Małgorzata Wolf i Edyta Czaja. Po występach artystycznych nastąpiła część oficjalna i odbyło się uroczyste pasowanie, które osobiście przeprowadził dyrektor szkoły pan Waldemar Walkusz wraz z towarzyszącym Tadeuszem Kościuszką, w którego wcielił się uczeń klasy 8a - Franiszek Rychert. Wszyscy byli bardzo przejęci, a pamiątkowym zdjęciom nie było końca. Każdy chciał mieć zdjęcie z panem dyrektorem i patronem :)
Gratulujemy naszym Pierwszakom, życzymy wielu sukcesów i oczywiście samych szóstek! 
Bogata fotorelacja na szkolnym Facebooku: Pasowanie