Co z Nich wyrosło?

Samorząd Uczniowski i redakcja Czwórki NEWS przygotowali niecodzienny konkurs z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W ciągu dwóch tygodni poprzedzających święto zebrali od nauczycieli i pracowników naszej szkoły zdjęcia z lat szkolnych. Zadaniem uczestników konkursu jest rozpoznanie jak najwięcej twarzy. Uczestnikiem może zostać każdy - dziecko lub dorosły, nagrody i wyróżnienia będą przyznawane w różnych kategoriach wiekowych.

Konkurs "Co z Nich wyrosło?" trwa od wtorku 13X do czwartku - 15X do godziny 15.00.

Uroczyste podsumowanie i rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w poniedziałek 19X w sali 13 o godz.10.00. Jednak już w  najbliższy piątek można poznać, kto kryje się za jakim zdjęciem, gdyż prawidłowe odpowiedzi pojawią się na szkolnym telebimie.