Nowe obostrzeniaW związku z nowymi obostrzeniami związanymi z epidemią, klasy 1- 3 od poniedziałku 9.11.2020 roku przechodzą na naukę zdalną. W związku z tym uczniowie i rodzice otrzymają loginy i hasła do e-podręczników, aplikacji TEAMS oraz niezbędne podręczniki i ćwiczenia do nauki w domu. Jeśli rodzice nie będą mogli się zalogować na tych portalach prosimy o kontakt z wychowawcą, ponieważ można zresetować hasło i zalogować się ponownie. 
Do nauki zdalnej można również wykorzystać inne formy przekazu informacji np. Messenger, poczta elektroniczna, dziennik LIBRUS itp.
Klasy 0 będą uczęszczały do szkoły zgodnie z planem. W świetlicy szkolnej zostaną zorganizowane dyżury.

W związku z zaostrzeniem przepisów epidemicznych Rozporządzenie Dyrektora Szkoły w sprawie dni dyrektorskich (wolne 12,13 listopada) zostaje anulowane i przesunięte na inny okres.