Zbieraj - Pomagaj

„Zbieramto w szkole”

Zapraszamy do udziału w zbiórce charytatywnej organizowanej w naszej szkole przez Samorząd Uczniowski.

Zachęcamy wszystkich do włączenia się w cały system różnego rodzaju zbiórek, które nazywane są
„pomocą bez pieniędzy”. Razem zbieramy: telefony komórkowe, baterie i znaczki pocztowe. Pojemniki czekają na was przy wejściu do szkoły.

Dzięki zbiórkom możliwa jest dwojaka pomoc.
  • Pomagamy środowisku, aby jak najmniej niebezpiecznych odpadów trafiało na wysypiska śmieci. Edukujemy ekologicznie dzieci i młodzież.
  • Jednocześnie możemy pomagać misjonarzom w Afryce czy Azji np.: w budowie studni lub fundowaniu stypendiów szkolnych dzięki darowiznom od firm recyklingowych.
  • I po trzecie projekt zawiera w sobie też program partnerski.
Każdej darowiźnie przyporządkowana jest określona liczba punktów, które można wymienić na nagrody: książki, filmy, torby ekologiczne, dewocjonalia.
Zachęcamy do udziału.