Miejskie Sztafetowe Biegi Przełajowe

Wczoraj na stadionie miejskim w Lęborku odbyły się Miejskie Sztafetowe Biegi Przełajowe. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas IV - VI w kategorii dziewcząt i chłopców.


Drużyna dziewcząt w składzie: Kwapińska Liliana, Koślicka Wiktoria, Wiczkowska Julia, Broda Laura, Lewandowska Nikola, Koślicka Milena, Wawrzak Małgosia, Buksel Patrycja, oraz Tarnowska Nadia i Neumienko Wiktoria nie dała rady pokonać rywalek z lęborskich szkół podstawowych i ostatecznie zajęła VI miejsce.


Natomiast chłopcy nie mieli sobie równych i po zaciętej rywalizacji wywalczyli I MIEJSCE i prawo do reprezentowania naszej szkoły na zawodach powiatowych. Skład drużyny : Lis Hubert, Sakwiński Aleksander, Lewiński Kamil, Kasina Brajan, Stoltman Kuba, Jóskowski Dawid , Cichosz Tymek, Tkaczenko Mateusz oraz Sakwiński Kuba i Gliszczyński Filip. Trzymamy kciuki za powiaty! Już w środę.