Każdy budować może...

Brawo Mateusz Dudek z klasy 8a! Jego praca w kategorii „Prezentacja o tematyce budowlanej lub energetyce odnawialnej (OZE)” była najlepsza! 


40 prac oceniło jury w ramach VI edycji konkursu „Każdy budować może”, organizowanym przez Powiatowe Centrum Edukacyjne. W uroczystym podsumowaniu konkursu i rozdaniu nagród uczestniczyła starosta Alicja Zajączkowska.
Prace oceniane były w dwóch kategoriach: „prezentacja o tematyce budowlanej lub energetyce odnawialnej” – 20 zgłoszonych prac oraz „wykonanie modelu o tematyce budowlanej lub urządzenia z zakresu energetyki odnawialnej” – 20 wykonanych modeli. W kategorii prezentacji klasyfikacja w pierwszej trójce przedstawia się następująco:
miejsce I - Mateusz Dudek - Szkoła Podstawowa nr 4 im. Tadeusza Kościuszki w Lęborku.Więcej o VI edycji konkursu „Każdy budować może…” na stronie organizatora PCE w Lęborku: PCE wyniki konkursu oraz na stronie organizatora: Powiat Lęborski