Koncert po raz drugi

Dziś odbył się dodatkowy Koncert „Od nas dla Was” dedykowany emerytowanym pracownikom szkoły, którzy zostali zaproszeni na obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Na szkolnej mini scenie w sali 13 wystąpili: Marta Lechończak z 4a, która zaśpiewała utwór "Pięknie żyć", Ksawier Rapel z 4c wykonał piosenkę "Color of your life", Maja Roda z 8a w polskiej wersji "Hallelujah", absolwentki Paula Wojda i Wiktoria Bieszk w piosence "Pióropusze" oraz grupa uczniów z 7b zaprezentowała swój pokaz tanecznej iluzji. Całość prowadziła Amelia Częstkowska i Melania Bulczak z 7a, o muzykę dbali Mateusz Syldatk i Damian Szafoni z 3b. Nie można też pominąć naszych małych muzyków: Paweł Czaja z 5c zagrał na trąbce, a dziewczyny z 8b - Martyna Chojnowska i Marcelina Bigus na gitarach. Spotkanie zostało przygotowane pod kierunkiem Wioletty Szymonik przy współudziale wychowawców klas.

Był to bardzo udany koncert. Zaproszeni goście nie kryli wzruszenia.

Więcej zdjęć na: Koncert "Od nas dla Was" bis