Wiwat Kościuszko!
Dziś obchodziliśmy Dzień Patrona. Z tej okazji bardzo dużo się działo:
  • Uroczysty apel przygotowany przez uczniów klas siódmych (7a cześć artystyczna, 7b dekoracja) pod kierunkiem wychowawców Magdaleny Zielkowskiej i Doroty Rusak.
  • Jednym z zadań dla klas w tym dniu było przygotowanie hasła i okrzyku na cześć patrona Tadeusza Kościuszki. Wiwat Kościuszko ! Najlepiej wypadły klasy: 4c i 7a.
  • Gra mobilna "O Kościuszko, piękny wzorze...' przygotowana przez Haline Andryskowską - Dudek i Ewę Lendzion
  • Podsumowanie i rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego "Kościuszko - Mój Bohater" przygotowanego przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem Wioletty Szymonik
  • Losowanie nagrody w Bibliotecznym Konkursie Skrzyneczkowym „Co wiem o patronie naszej szkoły?”.
  • "Sprawni jak Kościuszko" - turniej sportowy dla klas I

Bogata fotorelacja z tego dnia do obejrzenia na szkolnym Facebooku: Dzień Patrona