Segreguję - bo wiem jak

„Segreguję – bo wiem jak” to tytuł konkursu plastycznego jaki przeprowadzono w ramach Lęborskich Dni Techniki dla Juniora „Młody Technik”. 7 czerwca na terenie Społecznej Językowej Szkole Podstawowej w Lęborku podano wyniki i wręczono nagrody. 
Na konkurs przesłano 107 prac z lęborskich szkół i przedszkoli. Jury przyznało łącznie 30 nagród i 30 wyróżnień w trzech kategoriach wiekowych, w każdym z dwóch tematów: stworzenie loga i nazwy dla PSZOK-u w Lęborku oraz nowych zasad segregacji.Konkurs zorganizowany został w ramach XXXVI Lęborskich Dni Techniki. Przygotował go i przeprowadził Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego wraz z Komitetem Terenowym Naczelnej Organizacji Technicznej w Lęborku. Nagrody i wyróżnienia wręczał Burmistrz Lęborka Witold Namyślak wraz z Zastępcą Teresą Ossowską-Szarą oraz prezesem KT NOT Januszem Miklaszewskim.


Nasi laureaci w temacie: "Logo - PSZOK":
🔹I miejsce - Mikołaj Degler 7a
🔹II miejsce - Michał Sadurski 5b i Laura Terman 6b
🔹III miejsce - Nikola Pawełek 4a i Pola Klawikowska 5c
    Wyróżnienie - Zuzanna Zwara 5b w temacie: "Segreguję - bo wiem jak".


Gratulujemy uczniom i opiekunowi Wioletcie Szymonik.
Więcej zdjęć z uroczystości na szkolnym Facebooku: Konkurs PSZOK